Aquapark Tatralandia

Aquapark Tatralandia u Liptovského Mikuláše je největším vodním zábavním parkem na Slovensku. Je to ideální místo ke strávení pohodové rodinné dovolené - je zde obrovské množstvé tobogánů a skluzavek, jsou zde termální bazény i bazény s čirou ohřívanou vodou, sauny a masáže, restaurační zařízení a nádherné okolí jeko stvořené pro turistiku, vodní sporty nebo lyžování.

Bazény a tobogány v Aquaparku Tatralandia

Tatralandia je vyhledávaná hlavně pro své termální bazény s geotermální vodou. Je zde celkem 14 bazénů s termální nebo s čirou vyhřívanou vodou, ze kterých je 9 otevřeno celoročně. Jedná se o relaxační bazény, plavecké bazény, dětské bazény s atrakcemi nebo o bazény určené k různým sportovním aktivitám.

V Aquaparku Tatralandia je celkem 27 tobogánů a skluzavek, ze kterých 7 tobogánů a skluzavek je otevřeno celoročně. Jsou zde tobogány všech druhů obtížnosti - k nejpopulárnějším patří Tornádo nebo rafrovací U-rampa. Pro menší nebo malé děti je zde  několik skluzavek, nejmenší děti mohou dovádět v krytém tropickém komplexu Ostrov pirátů z Karibiku, kde je velký Jumbo hrad se skluzavkami.

V horní části Aquaparku Tatralandia je v letním období v provozu Summer city s nafukovacími atrakcemi, s dětkým bazénem s atrakcemi a s plaveckým bazénem.

Ubytování v Aquaparku Tatralandia

Součástí celého komplexu je stylová vesnička Holiday Village Tatralandia. Zde najdete ubytování v řadových apartmánech s názvy jako například Dětský svět, Romantická zahrada, Central park nebo v bungalovech a maxibungalovech. I tyto bungalovy jsou vystavěné do tématických celků jako je Liptovská dědina, Skautský tábor, rybářská osada a jiné. V každém typu ubytování najdete vybavený kuchyňský kout, obývací pokoj s TV, ložnici, vlastní sociální zařízení, venkovní terasu s posezením.

Další služby

Během letní sezony je v provozu westernové městečko Western City Šiklův mlýn s celodenním programem, je zde lanové centrum Tarzania, venkovní tenisové kurty a hřiště, je zde bowling, 5D kino, golfový simulátor, půjčovna sportovních potřeb a další služby.